Firma KADEX AG działa na rynku od 1993 roku. Główną cechą odznaczającą nasze przedsiębiorstwo jest gwarancja niezawodności oraz satysfakcjonującej Klientów realizacji wszelkich powierzanych nam zleceń. Sprostanie Państwa oczekiwaniom stanowi efekt gruntownie kształtowanego przez lata potężnego bagażu doświadczeń jakie firma Kadex AG ma na swoim koncie.

W swoim asortymencie posiadamy produkty znanych marek uznanych na stanie międzynarodowej takich jak: Engelbert Strauss, Uvex, Heckel czy Reebok, którymi jesteśmy jednymi z największych dystrybutorów w Polsce.

 

Firma dynamicznie się rozwija, poszerzając swój asortyment dokładnie wyselekcjonowany z najwyższych jakości produktów profesjonalnej odzieży roboczej i artykułów BHP.

Podstawowym obszarem działań sklepu internetowego KADEX BHP jest fachowe zaopatrzenie w najwyższej jakości asortyment BHP. W ofercie firmy znajdują się między innymi:

  • odzież robocza
  • buty robocze
  • rękawice robocze
  • ochrona wzroku (okulary ochronne czy gogle ochronne)
  • słuchu, głowy, układu oddechowego (hełmy ochronne, zatyczki jednorazowe/wieloużytkowe, maski ochronne czy przyłbice)

 

Od początku lutego 2021 roku otworzyliśmy swój sklep stacjonarny w Radomiu z profesjonalną odzieżą roboczą i artykułami BHP.

Adres sklepu stacjonarnego:

Radom 26-600

Ul. Kielecka 102

 

Dane firmy:

■ pełna nazwa firmy z formą prawną: KADEX AG SP. Z O. O. SP. K.
■ ulica: Kielecka 102
■ kod pocztowy: 26-600
■ miasto: Radom
■ województwo: mazowieckie
■ główny numer telefonu: 661 281 775
■ adres e-mail: sklepkadex@kadex.pl
■ adres strony www: https://kadexbhp.pl
■ NIP: 9482598330
■ REGON: 146359570
■ KRS: 0000443023