Nasza firma już od długiego czasu zajmuje się dostarczaniem różnego rodzaju akcesoriów BHP, które znajdują swoje zastosowanie zarówno w przydomowych warsztatach i garażach, jak również w profesjonalnych zakładach przemysłowych. Pochodzą one od znanych i renomowanych wytwórców, dzięki czemu charakteryzują się znakomitymi parametrami technicznymi. Wszystko to sprawia, że dostarczane akcesoria mogą być użytkowane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia.

Szeroka oferta firmy

Propozycja sklepu internetowego to przede wszystkim odzież robocza. Oferujemy buty ochronne, ubrania odblaskowe, a także środki ochrony indywidualnej (okulary, nauszniki, rękawiczki i kaski). To właśnie dzięki nim wszelkie czynności mogą być prowadzone w sposób bezpieczny. W ostatnim czasie sporym zainteresowaniem Klientów cieszą się narzędzia, takie jak szlifierki, obcinaki do rur oraz zestawy kluczy. Dzięki tego typu akcesoriom wykonywane realizacje mogą być przeprowadzane z dbałością o nawet najmniejszy szczegół.

Posiadamy bogato wyposażony sklep stacjonarny mieszczący się w Radomiu ul. Kielecka 102
U nas zostaniesz znajdziesz profesjonalną odzież roboczą uznanych marek premium tj. Engelbert Strauss, Snickers, Uvex, Würth, oraz profesjonalne narzędzia firmy Knipex, Bosh, King Tony.

KADEX AG
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
ul. Kielecka 102
26-600 Radom
Woj. mazowieckie

NIP: 9482598330

Godziny otwarcia:
Pn-Pt: 8 – 16
sobota: 8 – 12
niedziela: zamknięte