Dostawa

Jak długo będę czekał na swoją paczkę?

Jeśli do godziny 11:00 zaksięgujemy wpłatę za Twoje zamówienie to paczka zacznie podróż jeszcze tego samego dnia.

Staramy się żeby zamówienia złożone w naszym sklepie jak najszybciej trafiły do Ciebie!

Większość produktów które możesz u nas zamówić mamy dostępne od ręki, chociaż może się zdarzyć tak że kilka dni trzeba będzie poczekać gdyż uruchomiliśmy jakąś świetną promocję lub jesteśmy w okresie przedświątecznym. W takiej sytuacji będzie widoczne info na stronie produktu, lub się z Tobą skontaktujemy, telefonicznie i/lub wyślemy do Ciebie wiadomość e-mail, w celu poinformowania o wydłużonym czasie realizacji zamówienia.

Ile zapłacę za przesyłkę krajową?

Za zamówienia krajowe opłacone z góry powyżej 200 zł brutto (bez kosztów wysyłki) nie płacisz za wysyłkę, obojętnie czy zamawiasz z dostawą do domu czy do paczkomatu.*

Tutaj trzymaj tabelkę która pokazuje jakim kurierem wysyłamy i ile to kosztuje:

Sposób wysyłki Przedpłata Przedpłata powyżej 200 PLN Płatność przy odbiorze
DPD 12,99 PLN 0 PLN 15,00 PLN
InPost Paczkomaty 11,99 PLN 0 PLN brak możliwości
Odbiór w sklepie stacjonarnym 0 PLN 0 PLN 0 PLN

 

Jak tylko nadamy przesyłkę otrzymasz od nas numer listu przewozowego na podany w zamówieniu adres e-mail, który pozwoli na sprawdzenie statusu przesyłki.

Pamiętaj że kurier będzie próbował dostarczyć twoją paczkę dwa razy, czyli jak za pierwszym razem nie zastanie nikogo pod wskazanym adresem, wróci następnego dnia roboczego.

Jeśli chodzi o paczki wysyłane przez InPost do paczkomatów, to najczęściej są już gotowe do odebrania następnego dnia i masz 48 godzin żeby ją odebrać.

Istnieje też możliwość odebrania zamówienia w sklepie stacjonarnym jeśli się nie skontaktujesz w celu ustalenia kiedy chcesz odebrać zamówienie to będzie na Ciebie czekać 3 dni robocze, po czym wróci na magazyn.

Możemy wysłać Twoje zamówienie za granice naszego kraju za 49,99 PLN, takie zamówienie może być tylko za przedpłatą, oczywiście kurierowi zejdzie trochę dłużej dostarczenie przesyłki. Wysyłamy za pośrednictwem DHL lub DPD w zależności od państwa do którego wyślemy Twoje zamówienie.

Niezależnie od tego jaki sposób dostawy został wybrany przez Ciebie to jeśli zamówienie nie zostanie odebrane i nie będzie kontaktu to traktujemy takie zamówienie jako zwrot i zwracamy środki za zamówienie.

* Wartość brutto zamówienia wymagana do darmowej wysyłki może zostać zmieniona w dowolnym momencie.

Dostawa

Kurier DPD

Dostawa kurierem: 12,99zł
Dostawa za pobraniem: 15zł

Darmowa dostawa od 200zł

inpo

Paczkomaty Inpost

Dostawa do paczkomatu: 11,99zł


Darmowa dostawa od 200zł